Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آموزش درست کردن دامن توتو

آموزش درست کردن دامن توتو

دامن توتو یا دامن فرشته یک دامن بسیار زیبا برای دختر کوچولوی شماست که درست کردن آن تقریبا نیازی به خیاطی و دوخت‌ودوز ندارد.

روش درست کردن دامن توتو

درست کردن دامن توتو یا همان دامن فرشته اصلا سخت نیست، فقط به کمی صبر، حوصله و دقت نیاز دارید. بنابراین با آرامش کامل طبق آموزش جلو بروید.

یک نکته قبل از خرید وسایل

برای زیباتر شدن دامن می‌توانید دامن توتو با دو یا چند رنگ درست کنید. برای این‌کار به‌ جای خرید 5 متر تور آهار یک رنگ، به‌ تناسب تعداد رنگ‌های دلخواهتان در طراحی دامن، تور بخرید. البته نباید از هریک 5 متر تهیه کنید. بلکه باید کل تور موردنیاز را به تعداد رنگ‌های موردعلاقه‌تان تقسیم کنید. برای مثال اگر می‌خواهید دامن توتو دورنگ درست کنید، به 2.5 متر تور آهار از هر رنگ نیاز دارید.

مرحله اول؛ برش تور

تور را باید به‌صورت نواری برش بزنید؛ به‌طوری‌که عرض نوار 7 سانتی‌متر باشد و طول آن دو برابر هر مقداری که می‌خواهید از کمر تا پای کوچولوی دلبند شما برسد. مثلا اگر می‌خواهید طول دامن 25 سانتی‌متر باشد، طول برش خود را باید 50 سانتی‌متر در نظر بگیرید.

بعد از این‌که یک برش از تو را آماده کردید، به سراغ مرحله بعدی بروید. البته می‌توانید از همان ابتدا تعداد برش موردنیاز را آماده کنید؛ اما پیشنهاد کاغذرنگی این است که یکی‌یکی برش‌ها را آماده کرده و بعد سراغ مرحله بعدی بروید. به‌این‌شکل کار شما دقیق‌تر و بهتر خواهد شد.

نکته مهم پیش از برش تورها

تورهای آهار از یک سمت کش می‌آیند؛ ازاین‌رو توجه داشته باشید سمتی از تور که کش می‌آید، هنگام برش در راستای عرض قرار بگیرد.

آموزش درست کردن دامن توتو (دامن فرشته) به روشی ساده و سریع

مرحله دوم؛ اندازه گرفتن کش کمر

بعد از این‌که اولین برش را آماده کردید، متناسب با اندازه دور کمر، کش را برش داده و دو سر آن را به‌هم بدوزید. شما می‌توانید دوسر کش یا روبان را به‌هم گره بزنید، اما برای کیفیت بیشتر کار بهتر است آن‌ها را به‌هم بدوزید.

مرحله سوم؛ بستن تورها

ابتدا برای راحتی کار، کش یا روبان را بین دو پایه صندلی یا چیزی شبیه آن ببندید. در این مورد یک تکه مقوا یا کارتن نیز کارتان را راه می‌اندازد.

ادامه در کاغذ رنگی

  • تاریخ: شنبه 28 تیر 1399 - 01:59
  • نویسنده: mhnadi
  • صفحه: مقالات
  • بازدید: 227

ارسال نظر

خوش آمدید

محمد حسین نادی
 
محمد حسین نادی هستم متولد ١٨ مهر ماه سال ١٣٧٢ دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات . سه سالی میشه که در رشته طراحی وب سایت مشغول فعالیت و کسب تجربه هستم . عاشق رشته فناوری اطلاعات ، وب و سیستم های اطلاعاتی هستم . البته بیش از این مباحث و علوم فنی به علوم نظری و انسانی ، فلسفه و هنر علاقه مندم. معتقدم برای تحلیل سیستم های اطلاعاتی که وب و اینترنت هم  جزئی از آنهاست باید نگاهی گسترده از هر دو منظر علوم انسانی و مهندسی داشت همیشه آماده تحقیق ، پژوهش و فعالیت های پویا هستم از ایده های نو و دانش بنیان استقبال میکنم . آماده همکاری و همفکری با عاشقان علم فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم . اگر سوالی دارید می تونیم با هم حرف بزنیم  و همفکری کنیم ... با بنده تماس بگیرید. برای مطالعه مقالات بیشتر میتونید به وب سایت شخصیم رجوع کنید .
 
 
 

 

کار دستی کودک و نوجوان

سایت کاغذ رنگی ، قصه های مجازی زندگی رنگی

آمار

  • بازدید امروز: 160
  • بازدید دیروز: 40
  • بازدید کل: 131158