Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تلوبیون ، تلویزیون همراه تمام عیار در جیب شما

تلوبیون ، تلویزیون همراه تمام عیار در جیب شما

از دیر باز تا کنون تماشای تلوزیون معمولا یکی از تفریحات و در واقع جزئی از زندگی بیشتر مردم محسوب می شود، از این رو کمتر کسی را می توان یافت که حتی برای مدت زمان کوتاهی به تماشای تلوزیون نپرداخته و اوقات خود را با آن سپری نکند

از دیر باز تا کنون تماشای تلوزیون معمولا یکی از تفریحات و در واقع جزئی از زندگی بیشتر مردم محسوب می شود، از این رو کمتر کسی را می توان یافت که حتی برای مدت زمان کوتاهی به تماشای تلوزیون نپرداخته و اوقات خود را با آن سپری نکند ؛ اما بدون شک افراد تمام وقت در خانه به سر نبرده و برای انجام امور خود و یا حتی تفریح به بیرون از خانه خواهند رفت. از این رو شاید برای شما هم پیش آمده باشد که حین پخش و یا قبل از پخش برنامه مورد نظر خود مجبور به ترک خانه و رفتن به بیرون از آن بوده و از تماشای فیلم و یا برنامه مورد نظر خود باز خواهید ماند. در این شرایط شاید با خود بگوئید داشتن یک تلوزیون کوچک همراه می تواند یک ابزار کارآمد برایتان محسوب شود که در حین انجام کار ها در بیرون از خانه نیز شما را در تماشای برنامه مورد نظر خود یاری کرده و درنتیجه از تماشای هیچ یک از برنامه های خود عقب نخواهید ماند.
آری داشتن یک تلوزیون کوچک همراه خود برای از دست ندادن هیچ یک از برنامه های مورد علاقه خود بهترین گزینه است که شما به کمک آن با یک تیر دو نشان را هدف گرفته و حین انجام کار های خود در بیرون از خانه و یا هنگام تفریح به تماشای برنامه های مورد علاقه خود نیز خواهید پرداخت. با توجه به آن چه که گفته شد شاید بخواهید به دنبال یک تلوزیون جیبی گشته و آن را برای خود تهیه نمائید ، اما باید بگوئیم خوشبختانه نیازی به تهیه یک تلوزیون جیبی نبوده و تلوزیون از آنچه شما فکر می کنید به شما نزدیک تر است ؛ بدین منظور برای دسترسی به یک تلوزیون کامل و آرشیو کامل شبکه های تلوزیونی کافیست تلفن همراه خود را برداشته ، دسترسی به اینترنت آن را فعال کردن و با جستجوتلوبیون در گوگل و یا وارد کردن آدرس اینترنتی www.telewebion.com وارد وبسایت آن شده و به همین سادگی به یک تلویزیون کامل و تمام عیار دسترسی داشته باشید. و اما شاید الان در ذهن خود بگوئید تلوبیون چیست ؟ واژه تلوبیون خیلی شبیه به تلوزیون است و در واقع تلوبیون یک سرویس پحش زنده و آرشیو کامل شبکه های تلوزیونی جمهوری اسلامی ایران است که تمامی شبکه های موجود در تلوزیون ایران را در خود جای داده و همه آنها را یک جا در اختیارتان قرار خواهد داد. پس از ورود به وبسایت تلوبیون با صفحه اصلی آن رو به رو خواهید شد که دریک نگاه می توانید به تمامی امکانات و بخش های سایت دسترسی داشته و به آسانی به محتوای مورد نظر خود پیمایش نمائید. در قسمت های بالا سمت راست و چپ وبسایت نیز به ترتیب امکان دسترسی به منو سایت و نوار جستجو وجود داشته و هر لحظه و در هر صفحه ای از سایت می توان به آن ها دسترسی داشت. 
رابط کاربری وبسایت تلوبیون بسیار ساده و قابل فهم طراحی شده و در همان استفاده اول می توان به خوبی از تمامی امکانات آن استفاده کرد بنابراین می توان سادگی و قابل فهم بودن رابط کاربری وبسایت تلوبیون را یک مزیت فوق العاده برای آن در نظر گرفت که به شما یک تجربه کاربری فوق العاده را القا کرده و در نتیجه هیچ گونه پیچیدگی در استفاده از وبسایت را تجربه نخواهید کرد.

تلوبیون یک سرویس پخش زنده با امکانات کامل
همانطور در ابتدا نیز اشاره ای شد تلوبیون یک سرویس پخش زنده و آرشیو کامل شبکه های تلوزیون جمهوری اسلامی ایران است که به کمک آن می توان هر لحظه به محتوای زنده و در حال پخش شبکه های تلویزیون دسترسی داشته و آن ها را مشاهده کرد. نکته جالب در رابطه سرویس پخش زنده تلوبیون که آن را از سایر سرویس ها متمایز می کند ارائه کیفیت های مختلف هنگام پخش است که می توان آن را به صورت دستی تنظیم کرده و یا به طور اتوماتیک شاهد تغییر آن متناسب با سرعت اینترنت بود ، بنابراین اگر قصد صرفه جویی در مصرف اینترنت خود را داشته این امکان برایتان فراهم خواهد بود که کیفیت پخش را متناسب با نیاز تنظیم کرده و به تماشای محتوای تصویری مورد نظر خود بپردازید. به علاوه اگر سرعت اینترنت تان نیز کم است نگرانی از بابت عدم تماشای فیلم و سریال مورد علاقه تان وجود نداشته و با آسودگی خیال می توانید به تماشای محتوای مورد علاقه خود پرداخته و بی وقفه از آن لذت ببرید ، چرا که وبسایت به طور اتومتیک متناسب با سرعت اینترنت شما کیفیت پخش را تغییر داده و فیلم را روان و بدون قطعی برایتان به نمایش خواهد گذاشت.
تلوبیون آرشیو کامل شبکه های تلوزیون جمهوری اسلامی ایران
همانطور که در دوبخش قبل اشاره شده تلوبیون آرشیو کامل برنامه های شبکه های مختلف تلوزیون است ، بدین معنی که می توان به آرشیو کامل محتوای شبکه های مختلف بر اساس تاریخ و یا ساعت دسترسی داشته و به مشاهده برنامه ها در روز های گذشته پرداخت. بنابراین می توان گفت وجود آرشیو کامل شبکه ها در تلوبیون یک امکان فوق العاده برای دوست داران تلوزیون است که به کمک آن از هیچ یک از برنامه ها ، فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود عقب نمانده و در هر زمان می توان به آن ها دسترسی داشت. 
برای دسترسی و استفاده از آرشیو کامل شبکه های تلوزیون تلوبیون به چند طریق می توان عمل کرد ؛
راه اول ، دسترسی به آرشیو کامل شبکه های تلوبیون از طریق صفحه اصلی
راحت ترین و در واقع کامل ترین راه دسترسی به آرشیو کامل شبکه دسترسی از طریق صفحه اصلی است چرا که از این طریق تمامی محتوا مربوط به شبکه ها از پخش زنده تا جدید ترین های آن و آرشیو ساعتی را یک جا مشاهده خواهید کرد. دسترسی از روش اول به گونه ایست که با کلید بر روی پخش زنده به قسمت مربوط به بخش زنده و آرشیو شبکه ها منتقل شده و با کلید بر روی آیکون شبکه مورد نظر به صفحه مربوط به آن منتقل خواهید شد. در صفحه مورد نظر امکان مشاهده زنده و بر خط شبکه مورد نظر وجود داشته و در بخش های زیرین نیز امکان دسترسی به جدید ترین محتوا و محتواهای روز های گذشته با توجه به تاریخ و یا محتوای ساعتی کامل 14 روز آخر شبکه مورد نظر وجود خواهد داشت.
گفتنی در این قسمت برای دسترسی به محتوای شبکه مورد نظر بر اساس تاریخ می بایست بر روی زبانه جدیدترین های برنامه های شبکه مورد نظر کلیک کرده تا به قسمت مربوط به محتوای شبکه بر اساس تاریخ منتقل شوید.
راه دوم : دسترسی به آرشیو کامل شبکه های تلوبیون از طریق منو اصلی سایت 
در واقع راه دوم یکی از راه های همیشه در دسترس است که به کمک آن می توان در هر صفحه ای از سایت به قسمت آرشیو شبکه ها رفته و آن ها را مشاهده نمود ؛ برای دسترسی به آرشیو کامل متحوای شبکه های تلوبیون از طریق منو اصلی سایت ابتدا به منو رفته و با کلیک بر روی آرشیو شبکه ها می توان به آخرین آرشیو محتوای تمامی شبکه ها با توجه به تاریخ دسترسی داشت. با کلیک بر روی شبکه مورد نظر محتوای مربوط به آن با توجه به تاریخ و جداگانه با توجه به نام برنامه به نمایش در آمده و قابل مشاهده خواهد بود. از طرفی در نوار انتخاب تاریخ نیز می توانید به روز مورد نظر رفته و یا با کمک کلید های روز بعد و روز قبل به تاریخ مورد نظر خود پیمایش نمائید.
راه سوم دسترسی دقیق به محتوای مورد نظر از طریق زبانه جستجو
راه سوم را می توان به واقع راهی میانبر و سریع جهت دسترسی سریع به محتوای مورد نظر دانست که به کمک آن نیازی به گشت و گزار در آرشیو محتوای شبکه ها نبوده و با تایپ عنوان برنامه ، فیلم ، سریال و یا هر محتوای دیگری می توان مستقیما به آن دسترسی داشت. نکته مثبت در رابطه با زبانه جستجو وبسایت تلوبیون ، امکانات آن است به طوریکه با جستجو عنوان مورد نظر نتایج دسته بندی شده و به دو قسمت نتایج برنامه و نتایج قسمت برنامه ها تقسیم خواهد شد.
اما این تنها ویژگی مثبت نوار جستجو نبوده و نکته مثبت دیگر آن باقی ماندن جستجو و پاک نشدن خودکار آن پس از خروج از زبانه جستجو است بدین معنی که اگر محتوایی جذاب در سایت به چشم تان خورد و قصد مشاهده آن را داشتید می توانید به آسانی و با آسودگی آن را مشاهده کرده و پس از مشاهده مجددا به زبانه جستجو برگشته و نتیجه جستجو قبلی خود را بدون تایپ و جستجوی مجدد مشاهده نمائید.
صفحات اختصاصی و ویژه تلوبیون
عبدی شو
راه و بیراه
پرویز پرستویی
رامبد جوان
مژده لواسانی
فصل داغ فوتبال
جناب خان
قاچ خندوانه
خنداننده شو
حالا خورشید
اپلیکیشن تلوبیون
اپلیکیشن تلوبیون در یک تعریف ساده ، یک راه میانبر به تلوبیون است که به کمک آن دسترسی شما به تلوبیون بیش از پیش آسان شده و تنها با متصل شدن به اینترنت و اجرای برنامه در تلفن همراه خود می توانید به آن دسترسی داشته و تمامی امکانات وبسایت را در قالب یک اپلیکشین در اختیار داشته باشید.
اپلیکیشن تلوبیون بسیار شبیه به وبسایت آن طراحی شده به طوریکه رابط کاربری آن ساده و قابل فهم بوده و دسترسی به قسمت های مختلف آن نیز آسان خواهد بود. نحوه استفاده از اپلیکیشن تلوبیون بسیار شبیه به وبسایت آن است با این تفاوت که تنها جایگیری المان ها در آن نسبت به سایت دستخوش تغییر شده و در سایر موارد و عملکرد قسمت های مختلف کاملا همانند وبسایت خواهد بود.
اپلیکیشن تلوبیون در کنار دارا بودن تمامی امکانات وبسایت نظیر آرشیو کامل شبکه ها ، امکان پخش زنده ، آرشیو فیلم ها و سریال ها ، امکانات فوق العاده دیگری را در خود جای داده که در کنار دسترسی آسان تر به تلوبیون می توان از آنها به عنوان یک ویژگی مثبت نسبت به سایت تلوبیون یاد کرد به طوریکه در اپلکیشن امکان مشاهده محتواهای سایت با توجه به دسته بندی موجود بوده و می توان مثلا آن ها را بر اساس دسته بنده ژانر و یا برخی فیلتر های دیگر مشاهده نمود.
از طرفی وجود باکس دانلود و امکان قرار دادن محتوای مورد نظر در صف دانلود نیز شما را در دانلود آسان محتوا یاری کرد و و پس از دانلود امکان مشاهده آفلاین محتوا را نیز به شما خواهد داد.
اپلیکیشن تلوبیون در حال حاضر نسخه اندروید در دسترس کاربران قرار داشته و بزودی شاهد عرضه نسخه ios آن نیز خواهیم بود ، برای دانلود نرم افزار تلوبیون می توانید به فروشگاه گوگل پلی و یا کافه بازار مراجعه کرده و یا حتی با استفاده از موتور جستجو گوگل با جستجوی "تلوبیون" نبست به جستجو ونصب آن اقدام نمایید. همچنین برای دریافت آسان و سریع تر نرم افزار نیز می توانید بر روی یکی از لینک ها زیر کلیک کرده و یا جهت سهولت در دسترسی به نرم افزار کد های رمزینه یا همان QR Code های زیر را اسکن نمائید.
دانلود اپلیکیشن تلوبیون
در پایان باید بگوئیم تلوبیون افزون بر ویژگی های یاد شده ، از بخش های مختلف دیگری نظیر آرشیو کامل فیلم ها سینمایی و سریال ها ، فوتبال ایران و فوتبال جهان ، بخش کودک و ... نیز برخوردار بوده و در واقع در یک کلام می توان آن را یک آرشیو کامل به معنای واقعی کلمه برای تمامی شبکه های تلویزیون جمهوری اسلامی ایران دانست. بنابراین اگر به تماشای تلوزیون علاقه فراوانی داشته و به هر دلیلی بیشتر اوقات امکان مشاهده آن را ندارید با کمک تلوبیون امکان مشاهده زنده تمامی شبکه های تلویزیون برایتان وجود داشته و از طرفی به آرشیو کامل هر یک از شبکه ها ، فیلم ها ، سریال ها و تمامی برنامه های پخش شده در تلوزیون ایران دسترسی خواهید داشت.

ارسال نظر

خوش آمدید

محمد حسین نادی
 
محمد حسین نادی هستم متولد ١٨ مهر ماه سال ١٣٧٢ دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات . سه سالی میشه که در رشته طراحی وب سایت مشغول فعالیت و کسب تجربه هستم . عاشق رشته فناوری اطلاعات ، وب و سیستم های اطلاعاتی هستم . البته بیش از این مباحث و علوم فنی به علوم نظری و انسانی ، فلسفه و هنر علاقه مندم. معتقدم برای تحلیل سیستم های اطلاعاتی که وب و اینترنت هم  جزئی از آنهاست باید نگاهی گسترده از هر دو منظر علوم انسانی و مهندسی داشت همیشه آماده تحقیق ، پژوهش و فعالیت های پویا هستم از ایده های نو و دانش بنیان استقبال میکنم . آماده همکاری و همفکری با عاشقان علم فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم . اگر سوالی دارید می تونیم با هم حرف بزنیم  و همفکری کنیم ... با بنده تماس بگیرید. برای مطالعه مقالات بیشتر میتونید به وب سایت شخصیم رجوع کنید .
 
 
 

 

کار دستی کودک و نوجوان

سایت کاغذ رنگی ، قصه های مجازی زندگی رنگی

آمار

  • بازدید امروز: 18
  • بازدید دیروز: 64
  • بازدید کل: 120831