Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چرا بهینه سازی وب سایت، سئو (SEO) مهم است؟

چرا بهینه سازی وب سایت، سئو (SEO) مهم است؟

امروزه اکثر ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو فراهم می شود که این خود به معنای دیده شدن بیشتر یک وب سایت و خدمات آن می باشد.

 

جایگاه و رتبه وب سایت در موتورهای جستجو چقدر اهمیت دارد؟

امروزه اکثر ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو فراهم می شود که این خود به معنای دیده شدن بیشتر یک وب سایت و خدمات آن می باشد.
پس هر چقدر رتبه بالاتری در میان نتایج جستجو داشته باشیم احتمال ورود بازدیدکنندگان به وب سایت ما بالاتر خواهد رفت، علاوه براین بکارگیری روشهای سئو باعث می شود:
  1. مطالب و محتویات وب سایت ما سازماندهی شده و از سردرگمی بازدیدکنندگان جلوگیری شود که این امر خود به بازگشت مجدد بازدیدکننده به وب سایت ما کمک می کند.
  2. با بروز رسانی دوره ای و مرتب، وب سایتی به روز داشته باشیم.

نظرات

ارسال نظر

خوش آمدید

محمد حسین نادی
 
محمد حسین نادی هستم متولد ١٨ مهر ماه سال ١٣٧٢ دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات . سه سالی میشه که در رشته طراحی وب سایت مشغول فعالیت و کسب تجربه هستم . عاشق رشته فناوری اطلاعات ، وب و سیستم های اطلاعاتی هستم . البته بیش از این مباحث و علوم فنی به علوم نظری و انسانی ، فلسفه و هنر علاقه مندم. معتقدم برای تحلیل سیستم های اطلاعاتی که وب و اینترنت هم  جزئی از آنهاست باید نگاهی گسترده از هر دو منظر علوم انسانی و مهندسی داشت همیشه آماده تحقیق ، پژوهش و فعالیت های پویا هستم از ایده های نو و دانش بنیان استقبال میکنم . آماده همکاری و همفکری با عاشقان علم فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم . اگر سوالی دارید می تونیم با هم حرف بزنیم  و همفکری کنیم ... با بنده تماس بگیرید. برای مطالعه مقالات بیشتر میتونید به وب سایت شخصیم رجوع کنید .
 
 
 

 

کار دستی کودک و نوجوان

سایت کاغذ رنگی ، قصه های مجازی زندگی رنگی

آمار

  • بازدید امروز: 3
  • بازدید دیروز: 64
  • بازدید کل: 120816