Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اسپینر چیست؟

اسپینر چیست؟

در زندگی ما، عادت ها و رفتارهایی هستند که دائما تکرار میشوند اما برای ما هیچ فایده ای ندارند. اینگونه رفتار ها معمولا غیر ارادی بوده و ترک آن ها سخت و گاهی غیر ممکن است. در مواقع بیکاری و اوقاتی که به دنبال تمرکز گرفتن هستیم، با ابزارها و وسایل دور و بر خ

مثل بازی کردن با سکه یا دست کلیدی که درون جیب ماست، یا فشار دادن پیاپی دکمه خودکار و یا حتی در نزد ما ایرانی ها بازی کردن با دانه های تسبیح که در بین همه افراد اینگونه رفتارها به صورت غیر ارادی در بعضی اوقات نمایان میشود.

ما در برهه ای از تاریخ به سر میبریم که هر روز شاهد اختراع یک ابزار جدید هستیم. حتی ابزارهایی که کوچکترین نیازهای ما را هم پوشش می دهند. فیجت اسپینر همان ابزاری است که به جای سکه، خودکار، تسبیح و یا هر ابزار دیگری که شما در خیابان یا منزل برای سرگرم شدن غیر ارادی خود به دست میگیرید ظهور پیدا کرده است.

فیجت اسپینر طرح ها و شکل های مختلفی دارد اما تمامی آنها کاربردی یکسان دارد. یک ابزار سرگرم کننده و کوچک که علاوه بر جنبه سرگرمی، در آرامش اعصاب و بالارفتن قدرت تمرکز نیز نقش بسزایی دارد. فیجت اسپینر ها معمولا به صورت دایره های چرخانی هستند که چرخاندن آن ها، همان عملیات غیرارادی است که ما برای آرام کردن اعصاب خود و بالابردن تمرکز انجام میدهیم.


این فیجت ها به گونه ای طراحی شدند که حتی با یک انگشت نیز قابل مهار باشند که در این حالت حفظ تعادل آنها در حین چرخش نیاز به تمرکز بسیار بالایی دارد که شما باید این تمرکز را به کمک همین اسپینر بدست بیاورید. در حقیقت اسپینر فیجت ابزاری است که تا پیش از این در زندگی همه ما به انواع مختلف حضور داشت، اما حالا شخصیت مستقلی پیدا کرده و در قالب یک ابزار واحد وارد زندگی ما شده است. با در اختیار داشتن یک فیجت اسپینر، در خانه، محل کار، خیابان و یا هر جای دیگر، نیازی نیست که با هر ابزار یا وسیله ای که در نزدیکی شماست به صورت غیر ارادی مشغول بازی شوید. با یک اسپینر که ظاهر بسیار شیک و مدرنی دارد، بهتر از هر ابزار دیگری به افزایش تمرکز شما و آرامش فکری کمک کنید.

ارسال نظر

خوش آمدید

محمد حسین نادی
 
محمد حسین نادی هستم متولد ١٨ مهر ماه سال ١٣٧٢ دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات . سه سالی میشه که در رشته طراحی وب سایت مشغول فعالیت و کسب تجربه هستم . عاشق رشته فناوری اطلاعات ، وب و سیستم های اطلاعاتی هستم . البته بیش از این مباحث و علوم فنی به علوم نظری و انسانی ، فلسفه و هنر علاقه مندم. معتقدم برای تحلیل سیستم های اطلاعاتی که وب و اینترنت هم  جزئی از آنهاست باید نگاهی گسترده از هر دو منظر علوم انسانی و مهندسی داشت همیشه آماده تحقیق ، پژوهش و فعالیت های پویا هستم از ایده های نو و دانش بنیان استقبال میکنم . آماده همکاری و همفکری با عاشقان علم فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم . اگر سوالی دارید می تونیم با هم حرف بزنیم  و همفکری کنیم ... با بنده تماس بگیرید. برای مطالعه مقالات بیشتر میتونید به وب سایت شخصیم رجوع کنید .
 
 
 

 

کار دستی کودک و نوجوان

سایت کاغذ رنگی ، قصه های مجازی زندگی رنگی

آمار

  • بازدید امروز: 101
  • بازدید دیروز: 114
  • بازدید کل: 120545