Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره من

در ١٨ مهرماه سال ١٣٧٢ در شهر کمشچه از (توابع استان اصفهان) بدنیا اومدم . دبستان رو در مدرسه شهید آقابابایی شهر کمشچه خوندم . از همون دوران ابتدایی علاقه شدیدی به کامپیوتر داشتم . پنجم ابتدایی بودم که پدرم با شرط و شروط بسیار ، بالاخره یه کامپیوتر برام خرید ، که این مهم ، آغازی بود بر ورود من به این علم . تا دوم راهنمایی متوسطه رو در مدرسه سعادت کمشچه خوندم . سیزده ساله بودم که به خاطر شغل پدرم به تهران نقل مکان کردیم . مقطع سوم راهنمایی رو در مدرسه امام حسن مجتبی شهری ری خوندم . دبیرستان رو تا پایه دوم در همون مدرسه در شهر ری گذروندم .

سال دوم بودم که در دوره های (ICDL) شرکت کردم امتحان نهایی این دوره ها در سازمان فنی حرفه ایی برگزار میشد که تونستم بین دو هزار شرکت کننده با کسب رتبه ٩٦ از ١٠٠ جز پنج نفر برتر استان تهران بشم . پایه سوم دبیرستان رو در مدرسه اتحاد منطقه دوازده گذروندم و پیش دانشگاهی رو در دبیرستان علوی پشت سر گذاشتم .

اوایل دوره پیش دانشگاهی بودم که با وب ، اینترنت و طراحی در این حوزه آشنا شدم . اوایل کار خیلی سخت پیش میرفت چراکه واقعا متخصص در این رشته بسیار اندک بود و هر کی هم کمی از این علم سررشته داشت اون رو به سادگی در اختیار شخصی قرار نمیداد! تا اواخر پیش دانشگاهی همراه با درس مشغول یادگیری و کسب تجربه در این رشته بودم بعد از کنکور با دوره های تخصصی (CIW) مجتمع فنی تهران آشنا شدم . در اصل این دوره شروع فعالیت حرفه ایی من در رشته طراحی و توسعه وب بود . در مدت یک سال تونستم ده ها پروژه طراحی وب رو به صورت انفرادی انجام بدم .

اوایل سال ٩٢ بود که به عنوان مدیر دپارتمانIT در اتحادیه صنایع بازیافت کشور مشغول به کار شدم .  در این مدت سعی کردم تموم تجربیات اطلاعاتی خودم در حوزه های وب ، فناوری اطلاعات و ارتباطات را بر روی صنایع بازیافت و محیط زیست کشور پیاده سازی و اجرا کنم .

مهر سال ٩٢ بود که دردانشگاه آزاد اسلامی پرند رشته مهندسی فناوری اطلاعات (آی تی) مشغول تحصیل شدم . عاشق این رشته بودم از همون اول سعی کردم متفاوت باشم از سایر دانشجوها ، همیشه به دنبال پژوهش های دانش بنیان در رشته خودم بودم ، همزمان هم کار میکرم هم درس میخوندم . تا آخر سال ٩٢ تونستم پروژه های متعددی رو در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات با رویکرد و نگاه به صنوف و صنایع بازیافت کشور و محیط زیست رو به مرحله اجرا برسونم . 

اواخر سال ٩٢ بود که به با گروه حرفه ای طراحی وب و توسعه کسب و کارهای اینترنتی تلاش هوشمند آشنا شدم . به واسطه لطف همه دوستان بخصوص جناب آقای مهندس پرویز زاهد مدیر تیم تلاش هوشمند تونستم وارد گروه بشم . چند ماهی میشه که به لطف خدا به صورت حرفه ای مشغول به کار در تیم هستم تویه این مدت تونستم چندین پروژه مهم رو در گروه به سرانجام برسونم . درحال حاضر مشغول فعالیت در تیم تلاش هوشمند ، اتحادیه صنایع بازیافت ایران و شرکت بهروان زاگرس هستم . امید وارم به لطف خدا بتونم ، در آینده نقش موثری رو اول برای خودم و خانواده و دوم برای کشور عزیزم ایران ، ایفا کنم .

 

محمد حسین نادی

 

وب سایت شخصی محمد حسین نادی کارشناس فناوری اطلاعات وب و اینترنت